Awans drużyn w piłce nożnej do finału rejonowego!

IMG 1763

12 i 13 kwietnia br. na naszym boisku Orlik odbyła się miejska licealiada w piłce nożnej dziewcząt i chłopców.
Dziewczęta  po zaciętych meczach wywalczyły 2. miejsce i awans do finału rejonowego, natomiast chłopcy  wywalczyli 1. miejsce i również awans do finału rejonowego.
Dziękujemy za walkę i trzymamy kciuki za finały rejonowe, które również odbędą się na naszym boisku.
Opiekunami drużyn są panowie - Sebastian Kogut (dziewczęta) i Piotr Moliński (chłopcy).

IMG 2778

Wojewódzkie drużynowe biegi przełajowe

IMG 1892

12 kwietnia br. w Adamowie odbyły się wojewódzkie drużynowe biegi przełajowe. Nasze drużyny dziewcząt i chłopców wywalczyły w klasyfikacji generalnej 9. miejsce. Dziękujemy za walkę i gratulujemy. Opiekunami naszych lekkoatletów są panowie Piotr Moliński i Sebastian Kogut.

IMG 1893

Doskonała forma lekkoatletów!

20240405 113011

5 kwietnia br. odbył się rejonowy finał licealiady w drużynowych biegach przełajowych. Nasze zespoły dziewcząt i chłopców były bezkonkurencyjne i wywalczyły pierwsze miejsca oraz awans do finału wojewódzkiego.
Dodatkowo indywidualnie 1. miejsce zajęła Julia Kawałek, a 3. miejsce Amelia Kogut, wśród chłopców 3. miejsce zajął Dawid Rzeźniczuk.
Gratulujemy!
Opiekunami naszych lekkoatletów są panowie - Piotr Moliński i Sebastian Kogut.

IMG 0318

20240405 112846

Szczypiornistki wywalczyły 5. miejsce w województwie!

5. mieksce dl szczypiornistek

14 marca br. odbył się wojewódzki finał licealiady w piłce ręcznej dziewcząt. Nasza drużyna po zaciętych meczach wywalczyła 5. miejsce.
Gratulujemy i dziękujemy za walkę.
Opiekunem zespołu jest pan Sebastian Kogut.

Srebro dla naszych koszykarek!

srebrne koszykarki

W rozegranym 12 marca br. rejonowym finale w koszykówce dziewcząt nasz zespół po zaciętej walce zajmuje 2. miejsce.