Jesteśmy z Wami niebieskimi motylami!

niebieskiemotyle

Klasa 2ap z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie otrzymała nominację do #challengeniebieskiemotyle2021, w ramach akcji „Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami", zainicjowanej przez Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławcu. Jej celem jest poszerzenie świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom.
Jak przekazać taką niebieską iskierkę przyjaźni?
To bardzo proste, wystarczy:
1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych).


2. Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg własnej inwencji twórczej np. „taniec motyla”.
3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia (nagrane lub napisane):
JESTEŚMY  Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI!
4. Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.
5. Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.
6. Na wykonanie zadania każdy Nominowany otrzymuje 48 godzin.
Klasa 2ap w ramach akcji wychodzi z motylami na dłoni.Dziękujemy za nominację. Wszystkim Niebieskim Motylom życzymy udanych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu !